X
تبلیغات
وبلاگ آزادگان اردوگاه 16 تکریت
آزادگان 16 تکربت
دوستان آزاده زیادی از اردوگاه 16 تکریت از سراسر ایران در خواست بانک اطلاعات جهت ارتباط با یکدیگر هستند.دوستان ازاده ای که موافقند با درج مشخصات خود و نام سوله وشهر ودر صورت تمایل ارسال شماره تلفن و ایمیل وعکس خود ما را در این مهم یاری نمایید.

ارسال قسمت نظرات یا ایمیل:soleymanzadeh_m47@yahoo.com

 

 

 

 

 


ادامه مطلب
+نوشته شده در شنبه دوازدهم مرداد 1392ساعت13:7توسط محمد سلیمان زاده |
طبقه بندی: اسامی ازادگان اردوگاه 16 تکریت، ازادگان اردوگاه 16 تکریت+عکس
برچسب ها: ازادگان 16 تکریت
29فروردين روز ارتش جمهوري اسلامي ايران گرامي باد

«ارتش جمهوری اسلامی كلمه ی طیبه است.»

«مقام معظم رهبری و فرماندهی كل قوا حضرت آیت الله خامنه ای»

اس ام اس مناسبتی ,اس مناسبتی ,پیامک برای ارتش ,اس ام اس برای ارتش ,پیامک برای تبریک روز ارتش, پیامک مخصوص روز ارتش ,اس ام اس مخصوص روز ارتش ,پیامک مناسبتی, پیامک تبریک روز ارتش ,اس ام اس ارتشی, تبریک روز ارتش, اس ام اس تبریک روز ارتش ,اس ام اس های روز ارتش 93,اس ام اس روز ارتش 2014,پیام تبریک روز ارتش 93,روز ارتش 93,اس ام اس های روز ارتش

روز ارتش ۹۳

 

+نوشته شده در پنجشنبه بیست و هشتم فروردین 1393ساعت11:58توسط محمد سلیمان زاده |
لحظه های اسارتم تقدیم آقا
آزاده 90 ماه اسارت و جانباز45درصد هستم. یه ثانیه از اسارت را با این جهان و هستیش عوض نمی کنم. چرا؟ چون که لحظه لحظه اسارتم یاد خدا بوده است. چطور یاد خدا را با مال دنیا عوض کنم؟
در لحظه های اسارتم شاهد شهادت شهیدانی چون (فتاح..الهی...حسینی، امجدیان...پیراینده....وووو بوده ام. چطور همدلی با شهیدان آزادگان رو با مال دنیا عوض کنم؟ و تا کنون هم علی رغم اینکه نیاز داشتم هرگز به بنیادمراجعه نکردم!
این جانبازی هم روز ورود به کشور در معاینه اولیه که از هیچی خبر نداشیم دادند و قادر به حرکت هم نیستم. از ناحیه کمر در حد 100 درصد جانبازم ولی........ تمام لحظه های اسارتم رو تقدیم رهبرم آقا می کنم. فیضش را در آخرت به او تقدیم کرده ام و این را بدانید اکثر آزادگان که من می شناسم صبور ترین ایثارگران کشور هستند.

فاش نیوز

+نوشته شده در پنجشنبه بیست و هشتم فروردین 1393ساعت11:44توسط محمد سلیمان زاده |
پروانگان صمیم
مطلب زیر از سایت فاش نیوز از جانباز عزیز اقای کاووسی مدیر وبلاگ روزهای جانبازی:

  

جانباز رمضانعلی کاوسی- بر این عقیده ام که اجر و پاداش همسران جانباز از خود جانباز ( حداقل در مورد خودم) بیشتر است. ما جانبازان تا آخر عمر مدیون زحمات این بندگان مخلص خداوند هستیم. اگر این بزرگواران نبودند که گرد شمع وجود جانبازان بگردند و نیازهای آنان را برآورده کنند، هرگز جانبازان زندگی عادی و آرامی نداشتند. معتقدم این قشر را باید جانباز و ایثارگر واقعی نامید، مطمئنم بیشتر جانبازان نخاعی هم با من هم عقیده اند.

همسران جانباز، وضعیت جسمی و روحی جانبازها را دیده اند و با آگاهی کامل از مشکلات، زندگی با یک فرد توانخواه و معلول را انتخاب کرده اند. با طرح این مبحث، نمی خواهم ارزش رشادت ها و ایثار جانبازان معزز را زیر سؤال ببرم. من کوچکتر از همه ی عزیزان جانباز هستم و دست تک تک آنها را می بوسم اما می خواهم با طرح این مقوله، ایثار و از خودگذشتگی و عظمت کار همسران جانباز را تشریح کنم.

همسران جانباز، خواه سالم باشند خواه بیمار، باید همیشه پرستاری از جانباز را عهده دار باشند. تا آنجایی که من اطلاع دارم اکثرشان به دلیل کار طاقت فرسا، مبتلا به کمردرد، زانو درد و دردهای متعدد دیگر شده اند. با این اوصاف از وظایفی که عهده دار شده اند هیچ زحمتی کم نمی شود. چه بسا مجبور باشند، تا صبح بر بالین بیمارشان بیدار بمانند. یا مجبور شوند چندین بار از خواب بیدار شوند و به کارهای همسرشان رسیدگی کنند.

کارهایی که همسر یک فرد قطع نخاع در طول شبانه روز باید انجام دهد، بعضی اوقات طاقت فرساست و از عهده اش خارج است. او ناچار است به این کارهای سخت تن در دهد چون عدم توجه او سبب می شود جانباز آسیب ببیند. جانبازی را تصور کنید که از گردن قطع نخاع است و برای تخلیهٔ مثانه اش مجبور است، روزی 5 یا6 دفعه سوند بزند. به نظر شما اگر یکبار همسرش نتواند به او سوند بزند چه اتفاقی خواهد افتاد؟! با توجه به اینکه یک انسان قطع نخاع، کنترل ادرار و مدفوع ندارد، اگرهمسرش نتواند به موقع او را به دستشویی و حمام ببرد چه اتفاقی می افتد؟!

زندگی کردن با جانبازان صعب العلاج تبعات خاص خودش را درد. همسر و فرزندان یک جانباز شیمیایی باید مرتب، صدای سرفه های عزیزشان را تحمل کنند. تصور کنید خانوادهٔ محترم یک جانباز اعصاب و روان در چه وضعیتی هستند؟ همینطور جانباز نابینا و قطع عضو و... این عین جملهٔ همسر یک جانباز شیمیایی است که همسرش پس از سالها مشکلات ریوی و سرفه های فراوان و تحمل درد و رنج به شهادت می رسد:

- «شبها گوشم را می گذاشتم بر روی سینه اش، ببینم ضربان قلب دارد؟ آرام دستم را می گذاشتم بر روی نبضش، حتی آینه می گذاشتم جلوی بینی اش تا ببینم نفس می کشند و آینه بخار می کند یا نه؟!»

میلاد با سعادت حضرت زینب کبری(س) را به تمامی همسران جانباز تبریک می گویم. عاجزانه از شما خوبان درخواست می کنم ما جانبازان را حلال کنید. زبان ما قاصر است که از شما تشکر کنیم. اجرتان با حضرت فاطمه و زینب کبری(سلام الله علیها).

جانباز قطع نخاع گردنی رمضانعلی کاوسی

+نوشته شده در سه شنبه بیست و ششم فروردین 1393ساعت11:20توسط محمد سلیمان زاده |
چرا آزادگان خنده رو هستند؟

خنده نوعی آرامش و استرس مثبت است که رغبت به زندگی را در فرد افزایش می دهد. خنده از بروز حالاتی چون خشم، ترس، سستی و رخوت می کاهد.
علی علیه‎السلام می فرماید:
شادی مایه آرامش روان و امری نشاط برانگیز است اما غصه نفس را در تنگنا می نهد و آرامش روان را در هم می‎پیچد».
تجربه ثابت کرده که با لبخند و شوخ طبعی چقدر از فشار روانی ها کم می شوند، و کارها به ریل می افتد. اما اخم، عبوسی و سخت گیری جز اضطراب و غم و استرس، هیچ کمکی به حل مشکلات نمی کند. همانطور که امیرالمومنین علی علیه السلام می فرمایند:«ریشه عقل توانمندی و میوه آن سرور و شادی است»،که مفهوم کلام حضرت این است که عاقل اخم نمی کند.

یکی از خصلت‎های خوب مومن شوخ طبعی و شادابی می باشد؛ شوخ طبعی صفتی است که به فرموده امام صادق علیه‎السلام در هر مؤمنی وجود دارد.
و به عبارتی، یکی از خصوصیات مؤمن، شوخ طبعی است. برخلاف منافق که شخصی ترشرو و خشن است. البته شوخی هایی که تبدیل به حرام نشود همانطور که امام باقرعلیه السلام می فرماید: «خداوند کسی را که در میان مردم شو
خی کند دوست دارد، به شرط آنکه سخن زشتی نگوید».

قلقلک ازادگان

+نوشته شده در سه شنبه بیست و ششم فروردین 1393ساعت11:17توسط محمد سلیمان زاده |
گزارش مصورتقدیر از جانبازان ورزشکار ارتش

فاش نیوز - در آستانه بزرگداشت روز نیروی زمینی از ورزشکاران جانباز ارتش جمهوری اسلامی تجلیل شد.

بنا براین گزارش، دیروز جمعه، 22 فروردین در آستانه روز نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران و بزرگداشت مقام سپهبد شهید امیر"علی صیاد شیرازی" طی مراسمی در ورزشگاه آزادی ، قبل از شروع بازی تیم های استقلال و تراکتورسازی در چارچوب هفته آخر مسابقات لیک برتر، از ورزشکاران جانباز ارتش جمهوری اسلامی تجلیل وقدر دانی به عمل آمد.


ادامه مطلب
+نوشته شده در سه شنبه بیست و ششم فروردین 1393ساعت10:56توسط محمد سلیمان زاده |
جزئیات دیدار نمایندگان آزادگان با رئیس بنیاد شهید ...

محرمعلی دیبانژاد عضو کارگروه پیگیری ماده 13 درباره دیدار روز دوشنبه نمایندگان جامعه آزادگان با حجت الاسلام والمسلمین شهیدی، رئیس بنیاد شهید به خبرنگار شهید نیوز گفت: نمایندگان آزادگان در دیدار صمیمی با نماینده محترم ولی فقیه و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران انقلاب اسلامی مطالبات و مشکلات جامعه آزادگان را مطرح کردند و برای رفع این مشکلات پیشنهاداتی ارائه دادند.

وی افزود: در جلسه با حجت الاسلام شهیدی موضوعاتی نظیر پرداخت معوقات آزادگان، مسکن، معیشت و اشتغال فرزندان آزادگان مطرح شد و حجت الاسلام شهیدی با حوصله و اشتیاق این موارد را مورد توجه قرار دادند و برای رفع هر یک از آن ها دستورات لازم را جهت بررسی و اقدام صادر کردند.

دیبانژاد درباره نظر حجت الاسلام شهیدی درباره پرداخت معوقات آزادگان اظهارکرد: نماینده محترم ولی فقیه در این باره تاکید کردند که همه معوقات ان شاالله تا تابستان به صورت یکجا پرداخت خواهد شد.

دیبانژاد اضافه کرد: با توجه به اینکه حالت به اشتغال آزادگان در زمان مدیریت قبل متاسفانه لغو شد، آزادگان حاضر در جلسه این مساله را خدمت جناب شهیدی مطرح کردند و ایشان نیز قول مساعد جهت پیگیری دادند.

عضو کارگروه پیگیری ماده 13 خاطرنشان کرد: پیشنهاد تشکیل شورای همفکری آزادگان با حضور رئیس بنیاد شهید نیز در این جلسه خدمت آقای شهیدی ارائه شد که ایشان از این پیشنهاد بسیار استقبال و عملی شدن آن را موجب شناخت بهتر مشکلات آزادگان و همفکری برای رفع این مشکلات عنوان کردند.

وی در ادامه از پیشنهاد حجت الاسلام شهیدی به نمایندگان آزادگان خبر داد و گفت: رئیس بنیاد شهید به ما پیشنهاد کرد تا تشکلی فراگیر برای آزادگان و پیگیری حقوق آن ها تشکیل دهیم و تاکید کرد که شخصا از این مساله حمایت خواهد کرد.

دیبا نژاد ادامه داد: صداقت و حسن نیت حجت الاسلام شهیدی چیزی نیست که با کلمات قابل توصیف باشد. ما از همنشینی با این سید بزرگوار لذت بردیم و مرید ایشان هستیم. از نظر ما حجت الاسلام والمسلمین شهیدی از احترام و جایگاهی ویژه برخوردار است و با تدبیر و محبت و تلاش بسیار زیاد در پی حل مشکلات جامعه ایثارگری است.

وی با بیان اینکه در گذشته برخی از مدیران بنیاد فضایی منفی علیه آزادگان ایجاد کرده بودند خاطرنشان کرد: این مساله تلخ و ناگوار با حضور حجت الاسلام شهیدی از بین رفت و فضا بکلی دگرگون شد. ایشان الحق و الانصاف که دوستدار و حامی آزادگان است.

عضو کارگروه پیگیری ماده 13 با تشکر از ریاست بنیاد شهید برای حضور در جمع ایثارگران اظهار کرد: حجت السلام شهیدی در این دیدار همچنین توصیه های رهبر معظم انقلاب به ایشان درباره رسیدگی به خانواده های شهدا، ایثارگران و جانبازان را برای جمع حاضر بیان کردند که حقیقتا مایه دلگرمی و خوشحالی است. آقای شهیدی تاکید کرد که به همه مدیرانش دستور داده است تا در نهایت احترام و سخت کوشی مشغول خدمت به ایثارگران انقلاب اسلامی باشند.

+نوشته شده در سه شنبه بیست و ششم فروردین 1393ساعت10:50توسط محمد سلیمان زاده |
طبقه بندی: اخبار ازادگان
برچسب ها: دیدار نمایندگان آزادگان با رئیس بنیاد شهید
آزادگان عزیزپیام شما را به آقای شهیدی رساندیم
گزارش سید مدیر وبلاگ آزادگان ولایتمدار : امروز دوشنبه مورخ 93/1/25 ساعت 4 بعد از ظهر جلسه ایی با حضور حجت السلام شهیدی محلاتی نماینده ولی فقیه و معاون رئیس جمهور در امور ایثارگران و آقای میرمرادی معاون مالی بنیاد و آقای میعاد صادقی رئیس دانش پژوهان بنیاد شهید و همچنین بنده سید مدیر وبلاگ ؛ آقایان مرتضی حسن پور ؛ محرمعلی دیبانژاد ؛ یاور عبدی ؛ رحمان سلطانی ؛ جمشید وطنخواه ؛ محمد اخگری ؛ محمد حسن بخشوده ؛ عبدالکریم مازندرانی ؛ اکبر نوری ؛ حسین الله قلی ؛ مهدی پریشانی ؛ میر محرم صلاحی ؛ وجیه الله فرامرزی و محمد سلیمانی حضور داشتند که این افراد از جمله کسانی هستند با توجه به شناختی در طول چند سال فعالیتم همیشه در مورد ماده 13 ؛ 190 ؛ موسسه پیام ؛ شرکت خود کفائی (گروه صنعتی مینو ) ؛ شرکت احرار مرکزی و شرکت های آزادگان بسیار فعالیت می کنند.

  

 


ادامه مطلب
+نوشته شده در سه شنبه بیست و ششم فروردین 1393ساعت10:48توسط محمد سلیمان زاده |
طبقه بندی: اخبار ازادگان
مشاور امور ایثارگران نهاد ریاست جمهوری: احقاق حق ایثارگران در ادارات اولویت نهاد ریاست جمهوری است
به نقل از سایت موسسه پیام ازادگان:


 

مشاور امور ایثارگران نهاد ریاست جمهوری گفت: وظیفه ما در سازمان امور ایثارگران نهاد ریاست جمهوری‌ هماهنگی و نظارت در دستگاه‌های اجرایی برای تکریم و احقاق حق ایثارگران است.

محمد رحیمی در گردهمایی مسئولان امور ایثارگران دستگاه‌های اجرایی استان زاهدان اظهار داشت: وظایف ما در سازمان امور ایثارگران نهاد ریاست جمهوری، هماهنگی و نظارت در دستگاه‌های اجرایی برای تکریم و احقاق حق ایثارگران است.

مشاور امور ایثارگران نهاد ریاست جمهوری افزود: امروز بخشی از ضایعات فرهنگی را در سطح کشور می‌بینیم که بین جامعه ایثارگر و سایر اقشار جامعه مشترک است.

این مسئول ادامه داد: امروز در بحث مدیریتی همه به شایستگی نگاه می‌کنند و صرفا به سوابق اجرایی توجه نمی‌شود.

وی تصریح کرد: ما باید توانمندی‌های مدیریتی را مانند توانمندی‌های ایثارگری حفظ کنیم.

مشاور امور ایثارگران استاندار سیستان و بلوچستان در ادامه این مراسم اظهار داشت: استان سیستان و بلوچستان 6 هزار و 502 نفر ایثارگر دارد که 535 نفر آزاده هستند و 45 نفر از آزادگان شهید شدند.

علیرضا زینلی افزود: حدود یک هزار و 945 شهید و 4 هزار و 22 جانباز در استان سیستان و بلوچستان داریم.

زینلی همچنین از توجه خاص استاندار به شهدا وخانواده‌های ایثارگران دراین استان خبر داد وافزود: استانداری سیستان و بلوچستان 20 شهید دارد و 101 نفر منتسب به شهدا و ایثارگران در دستگاه‌های استانداری استخدام هستند.

 

+نوشته شده در سه شنبه بیست و ششم فروردین 1393ساعت10:43توسط محمد سلیمان زاده |
درخواست آزاده علی امیربان از آزادگان 16 تکریت
باسلام علی امیریان هستم که در اردوگاه در سوله4 کمپ 16 بودم.از عزیزانی که من رو میشناسند این خواهش رو دارم که با من تماس بگیرند.مدت هاست که دنبال اقای کیومرث مایل زاده هستم اما متاسفانه هیچ نشانی از ایشان پیدا نکردم.خواهشمندم از دوستان اگر کسی از ایشون خبری داره اطلاع بده
09187558291-09181381027
با تشکر علی امیریان
+نوشته شده در سه شنبه بیست و ششم فروردین 1393ساعت10:25توسط محمد سلیمان زاده |
طبقه بندی: اسامی ازادگان اردوگاه 16 تکریت، اخبار ازادگان اردوگاه 16 تکریت
25 فروردین جلسه تعدادی از آزادگان با ریاست محترم بنیاد شهید

با تقدیم سلام خدمت دوستان آزاده
به یاری خدا به اتفاق اعضای کارگروه و جمعی دیگر از دوستان روز دوشنبه ساعت 4
عصر با حاج آقا شهیدی ریاست محترم بنیاد شهید و امور ایثارگران جلسه ای خواهیم داشت.امیدوارم آنچه مورد رضای خدا و خدمت به دوستان آزاده و گره گشای مشکلات این عزیزان است بر زبان ما جاری شده و تاثیر گذار باشد.
از همه دوستان تقاضا دارم در فرصت امروز و فردا پیشنهادها و راهکارهای خود را بیان فرمایند تا در جلسه منعکس گردد.

ضمنا ازآقای میعاد صادقی ریس دانش پژوهان بنیاد شهید بابت هماهنگی کمال تشکررادارم.

دیبانیوز

+نوشته شده در یکشنبه بیست و چهارم فروردین 1393ساعت13:52توسط محمد سلیمان زاده |
استقبال از مرزبان آزاد شده سجاد زوهانی

مادر مرزبان آزاد شده مشهدی با بیان اینکه دیشب تلفنی با پسرم صحبت کردم، گفت: قرار است امشب یا فردا پسرم وارد فرودگاه مشهد شود و مطابق صحبت تلفنی مسئولان با ما سجاد اکنون به همراه سایر مرزبانان در خاک زاهدان است.

خانواده سجاد زهانی؛ مرزبان اسیر گروهک جیش العدل

 


ادامه مطلب
+نوشته شده در دوشنبه هجدهم فروردین 1393ساعت11:13توسط محمد سلیمان زاده |
برچسب ها: سجاد زوهانی، مرزبانان آزاد شده
اولین تصاویر از مرزبانان آزاد شده ایرانی (عکس)
به شکر خدا و دعای مردم 4 مرزبان اسیرمان آزاد شدند.کاش  شهید دانایی فر هم در میان انها بود.

+نوشته شده در دوشنبه هجدهم فروردین 1393ساعت11:9توسط محمد سلیمان زاده |
برچسب ها: مرزبانان ازاد شده
مرزبانان ایرانی آزاد شدند
لحظاتی پیش یک مقام آگاه گفت:‌ این سرباز‌ان ساعاتی قبل از سوی گروهک تروریستی موسوم به جیش‌العدل تحویل مقامات ایرانی حاضر در پاکستان شدند. مرزبان ایرانی هنوز وارد خاک کشور نشده اند و هم اکنون در اختیار مقامات ایرانی و پاکستانی و در خاک این کشور هستند.تعداد مرزبانان آزاد شده هنوز مشخص نیست.

اخبار ضد و نقیض درباره آزادی مرزبانان ایرانی همچنان ادامه دارد.اخباری که برخی از مقامات وزارت کشور همچنان این اخبار را تایید نمی کنند.
به گزارش «تابناک»، از روز گذشته موج خبری درباره آزادی مرزبانان ایرانی از سوی شبکه هایی خاص مانند العربیه آغاز شد. این شبکه خبری به نقل از گروه تروریستی جیش العدل در حالی خبر آزادی مرزیان را مخابره می کرد که هیچ خبری از این مرزبان نبود و مقامات محلی و مرکزی همچنان در برزخ تایید یا رد خبر بودند.
در همین ارتباط یک مقام مسئول در وزارت کشور در گفت و گویی در خصوص ادعای یکی از سایت‌های خبری مبنی بر آزادی ۵ مرزبان ربوده شده ایرانی گفت: تا این مرزبانان را رویت نکنیم و تماس با آنان نداشته باشیم، آزادی‌شان را تأیید نمی‌کنیم.دقایقی پیش استاندار سیستان و بلوچستان هم گفت که نمی تواند خبر آزاد شدن این مرزیانان را تایید یا تکذیب کند.
با این وجود لحظاتی پیش یک مقام آگاه در گفت‌وگو با فارس ، با اشاره به خبر آزادی مرزبانان ربوده شده در سراوان گفت:‌ این سرباز‌ان ساعاتی قبل از سوی گروهک تروریستی موسوم به جیش‌العدل تحویل مقامات ایرانی حاضر در پاکستان شدند.
لازم به ذکر است که هنوز مشخص نیست مرزبان آزاد شده چند نفر هستند. در واقع مشخص نیست دانایی فر که ادعا شده بود به شهادت رسیده در میان آزاد شده ها هست یا به شهادت رسیده است.
اخبار تکمیلی در این خصوص متعاقبا منتشر خواهد شد
+نوشته شده در جمعه پانزدهم فروردین 1393ساعت17:2توسط محمد سلیمان زاده |
یوم الله 12فروردین یادآور تحقق شعار استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی است
+نوشته شده در سه شنبه دوازدهم فروردین 1393ساعت13:27توسط محمد سلیمان زاده |
سلول تکانی های نوروزی

سایت جامع آزادگان: بهش گفتم از سلول تکانی قبل از عید نوروز در اسارت برایم بگو، آهی کشید و این جمله را به زبان آورد و آرام گفت: امان از غریبی و بی کسی، امان از اسارت!

کریم را می گویم از بچه های تکریت۱۲ و در ادامه می گوید: سلول تکانی وجود نداشت، زیراندازی نبود که تکانده شود، هرروز هر کس یک پتو داشت که می تکاند و تا می زد و سیمان های کف سلول را هم گردگیری و تمیز می کردند.

از نظر ظروف هم هر ۱۴ نفر یک دیس داشتند که هر روز سه بار شسته می شد و دیگر هیچ ...

و خدا بود که نور امیدش را که سر منشأ امید، صبر و مقاومت بود بر دلهایمان می تاباند و هر روز دلمان را می تکاند.

و عید ما هر روز بود...

نقل از آزاده تکریت

+نوشته شده در سه شنبه دوازدهم فروردین 1393ساعت13:18توسط محمد سلیمان زاده |
طبقه بندی: خاطرات ازادگان
به دنبال دوست اسارت

دنبال شخصی به نام ابوالفضل معروف به ابوالفضل بهداری مسئول بهداری

سوله بودمیگردم .ازاده اردگاه 16

تل= 09123978992-77059799
سوله

توسط:مهدی سلطانی

+نوشته شده در سه شنبه دوازدهم فروردین 1393ساعت13:10توسط محمد سلیمان زاده |
طبقه بندی: اسامی ازادگان اردوگاه 16 تکریت، اخبار ازادگان اردوگاه 16 تکریت
جای همه شهدا مخصوصا شهدای آزاده خالی
روح دوست شهید محمد فرنقی شاد-ازاده جانباز محمد سلیمان زاده-16 تکریت

می‌گویند تحویل سال را هر طور بگذرانید تمام ایام سال نو شما همان‌طور است، اگر با شهدا باشیم ...

دوستانی که  پیش ما بودند ولی رفتند،شهدای آزاده یادشان به خیر....

 

شهید محمد فرنقی....آزاده شهید اردوگاه 16 تکریت و بقیه دوستان شهیدمان

شهید فرنقی که جسد مطهرش پس از 13 سال وارد وطن شد و در اغوش خانواده  و دوستانش

قرار گرفت.روحشان شاد و راهشان پر رهرو

 

 

 

+نوشته شده در جمعه یکم فروردین 1393ساعت19:17توسط محمد سلیمان زاده |
طبقه بندی: شهدای غربت
برچسب ها: شهید محمد فرنقی، شهدای غربت، شهدای ازاده
سال "اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی" مبارک

امسال را سال "اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی" نامگذاری می کنیم

حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی بمناسبت آغاز سال ۱۳۹۳ هجری شمسی، با تبریک سال نو و نوروز به همه هم میهنان و ایرانیان عزیز در سراسر جهان بخصوص خانواده های معظم شهدا و ایثارگران و مجاهدان راه اسلام و ایران، سال جدید را سال «اقتصاد و فرهنگ، با عزم ملی و مدیریت جهادی» نامگذاری کردند.


ادامه مطلب
+نوشته شده در جمعه یکم فروردین 1393ساعت17:30توسط محمد سلیمان زاده |
سال نو مبارک

ی خدای دگرگون کننده دلها و دیده ها
ای تدبیر کننده روز و شب
ای دگرگون کننده حالی به حالی دیگر
حال مارا به بهترین حال دگرگون کن

سال نو مبارک

+نوشته شده در جمعه یکم فروردین 1393ساعت17:18توسط محمد سلیمان زاده |
مستمری رزمندگان ازابتدای 93 پرداخت می شود
فاش نیوز - مستمری رزمندگان بالای یک سال سابقه حضور در جبهه های نبرد حق علیه باطل از ابتدای فروردین ماه سال آینده پرداخت می شود.به گزارش"محمد معرفی"خبرنگار پارلمانی فاش نیوز،" فتح الله حسینی"نماینده مردم قصر شیرین در مجلس شورای اسلامی با اعلام این خبر اظهار داشت:

ادامه مطلب
+نوشته شده در سه شنبه بیست و هفتم اسفند 1392ساعت16:0توسط محمد سلیمان زاده |
برچسب ها: مستمری رزمندگان
تشییع پیکر پدر شهید کاوه در مشهد
پیکر پدر سردار شهید محمود کاوه روز دوشنبه با حضور انبوه مردم مشهد و مسوولان کشوری، لشگری،

استانی، روحانیون، علما و خانواده شهید کاوه از مهدیه مشهد به سوی حرم مطهر حضرت امام رضا (ع)

تشییع شد.

تشییع پیکر پدر شهید کاوه با حضور حجت الاسلام و المسلمین شهیدی و آزاده سرفراز عابدین عابدی مقدم ریاست سازمان بنیاد شهید و امور ایثار گران خراسان رضوی

 

+نوشته شده در سه شنبه بیست و هفتم اسفند 1392ساعت15:57توسط محمد سلیمان زاده |
5 سرو پایدار
خدایا سربازان وطن را به تو می سپاریم

خدایا از تو می خواهیم سربازان اسیر ما را آزاد نما تا بر سر سفره هفت سین پر مهر خانواده هاشان حاضر شوند.

خدایا نگذار از هفت سین ما 5 سین آن کم باشد.

+نوشته شده در دوشنبه بیست و ششم اسفند 1392ساعت15:48توسط محمد سلیمان زاده |
جلسه اعضای کارگروه با حاج آقا شهیدی لغو شد.
قرار شد روز سه شنبه 26/12/93 ساعت 11 به همراه تعدادی از دوستان جلسه ای با حاج آقا شهیدی در خصوص مطالبات آزادگان و راهکارهای پرداخت آن داشته باشیم،اما امشب به من خبر دادند که جلسه لغو شده است.دلیلی هم عنوان کردند که خیلی قابل قبول نبود و آن اینکه قرار است حاج آقا در مجلس ختم پدر شهید کاوه شرکت کنند،لذا نمی توانند در وقت مقرر در جلسه شرکت کنند.
این جلسه به سال آینده موکول شد.

ازاده نیوز

+نوشته شده در دوشنبه بیست و ششم اسفند 1392ساعت15:40توسط محمد سلیمان زاده |
طبقه بندی: اخبار ازادگان
آخرین اطلاعات از سرنوشت اسرار آمیز هواپیمای مالزیایی
این خبرنگار ادامه داد منابع اطلاعاتی و نظامی در منطقه می گویند ناپدید شدن رد هواپیما به طور ناگهانی ناممکن است و به احتمال زیاد مسائل رقابت در سطح منطقه مطرح است. دولت مالزی از چند روز پیش از قدرتهای بزرگ یعنی چین و آمریکا خواسته است رقابت را کنار بگذارند و اطلاعات بیشتری بدهند. این دو کشور در منطقه تعداد زیادی ماهواره جاسوسی دارند و می توانند محل هواپیما را شناسایی کنند. مسئولان اطلاعاتی می گویند واشنگتن و پکن تلاش کافی در این زمینه نمی کنند تا به مالزی در این پرونده کمک کنند چرا که نمی خواهند توان واقعی ماهواره ای خود را در ناحیه برجسته سازند.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
فرانس24 درباره ناپدید شدن بوئینگ شرکت هواپیمایی مالزی گفت : مالزی دچار سردرگمی عجیبی شده است و از آمریکا خواست اطلاعات ماهواره هایش را برای یافتن بوئینگ ناپدید شده ارائه کند.

به گزارش سرویس بین الملل انتخاب ؛ از یک هفته پیش سرنخهای متعدد ارائه می شود و هر بار این سرنخها به شکست می انجامد.

مسئولان بخش هوانوردی مالزی کنفرانس مطبوعاتی جدیدی درباره اطلاع رسانی برگزار کردند و این کنفرانس مطبوعاتی بار دیگر لحنی تدافعی داشت.

ادامه مطلب
+نوشته شده در یکشنبه بیست و پنجم اسفند 1392ساعت17:30توسط محمد سلیمان زاده |
تجمع آزادگان در جلو دفتر سازمان ملل
وبلاگ آزادگان ولایتمدار نوشت

صدای آزادگان برای آزادی پنج اسیر ایرانی به جهانیان
ما آزادگان جنگ از سازمان صلیب سرخ جهانی می خواهیم هر چه سریع تر آزادی این پنج اسیر را فراهم کنند

اگر تا عید این اسیران آزاد نشوند بعد ازعید تعداد زیادی از آزادگان در جلو دفتر سازمان ملل تجمع اعتراضی خواهند نمود
انشاالله که آزاد بشین و دل خانواده تان شاد بشه الهی آمین

سلام برادران به علت تمديد مدت تاييد و امضا بيانيه ازادي سربازان تا اخر وقت دوشنبه هفته آينده براي اعتراض به سازمان ملل، لطفا مثل هميشه كه در كار خير پيشقدم هستيد محبت فرموده خود و دوستانتان و نيز دستگاههاي زير دست موضوع را تاكيد و تبليغ بفرماييد

دعاي خير پنج مادر نگران اين سربازان بدرقه و نگاهدار خود و خانواده تان انشاالله

+نوشته شده در یکشنبه بیست و پنجم اسفند 1392ساعت2:10توسط محمد سلیمان زاده |
احتمال تجمع آزادگان گیلان
احتمال تجمع آزادگان گیلان در هفته آینده در جلو بنیاد شهید مرکز بشدت قوت گرفت
برداشت ازوبلاگ آزادگان ولایتمدار : بنابه گفته تلفنی آقای محمد جعفر ایزدی منتخب آزادگان گیلان ( قطع حقوق ) بعلت عمل نکردن و وعده های تکراری توسط آقای میرمرادی معاونت توسعه نیروی انسانی و سایر مسئولین بنیاد مرکز به پرداخت حقوق قطع شده ؛ عصر امروز آزادگان گیلان توافق به تجمع با اعضاء خانواده خود جلو بنیاد مرکز را گرفتند
در پی آن سئوال از آقای ایزدی پرسیده شد : آیا سایر استانها هم در این تجمع شرکت می کنند گفت : بعلت ارتباط تلفنی آزادگان گیلان با سایر استانها و هم اردوگاهی های خود امکان شرکت آنان نیز زیاد می باشد
سئوال دیگری که مطرح شد آقای ایزدی آیا شما همیشه با بعضی از تجمعات مخالفت داشتید و راه قانونی را مد نظر می گرفتید ؟ چرا حالا اقدام به این کار کردید گفت :
چون بنده دهها بار قول های داده شده مسئولین فوق را به اطلاع آزادگان گیلان رساندم ولی بعدها مشخص شد که این قولها عملی نگردید برای بنده جلوگیری از تجمع امکان پذیر نمی باشد
همچنین وی گفت افراد قطع حقوق خود تصمیم به این کار را گرفتند که برای اولین بار خودشان در حضور نماینده خود از مسئولین در این ارتباط این مشکل را جویا شوند
ضمنا آقای ایزدی گفته بنده هم با این افراد حتما همراهی خواهم نمود چون من نیز از افراد قطع حقوق می باشم که با یک مستمری و با دارا بودن دو دانشجو زندگی سخت را تحمل می کنم.
دیبا نیوز
+نوشته شده در پنجشنبه بیست و دوم اسفند 1392ساعت22:40توسط محمد سلیمان زاده |
طبقه بندی: اخبار ازادگان
روز بزرگداشت شهدا در اسفندماه تلنگری بزرگ برای مردم ایران
روز بزرگداشت شهدا در اسفندماه تلنگری بزرگ برای مردم ایران
نامگذاری روز بزرگداشت شهدا در اسفندماه همزمان با آماده شدن مردم ایران برای آغاز سال 93 تلنگری بزرگی از جنس ایثار است.

ادامه مطلب
+نوشته شده در پنجشنبه بیست و دوم اسفند 1392ساعت22:3توسط محمد سلیمان زاده |
شرکت صافات بفروش رفت

به احتمال زیاد این پول امروز،به حساب دی شما واریز خواهد شد

شرکت صافات بفروش رفت
وبلاگ آزادگان ولایتمدار: به گفته یکی از آزادگان به نقل از آقای صید مشاوره و تقریبا همکاره شرکت احرار مرکزی اعلام کرد با فروش شرکت صافات پول دریافتی را بین آزادگان سراسر کشور توضیح خواهد کرد
وی افزود به احتمال زیاد این پول فردا چهارشنبه مورخ 92/12/21 به حساب بانکی دی واریز خواهد شد

قابل ذکر است شرکت صافات به مبلغ 6/300/000/000 تومن بفروش رسید که کمترین مبلغ به آزادگان تکریتی حدود 130 هزار تومن تعلق خواهد گرفت

اما آقای حنان مدیر عامل شرکت احرار مرکزی در مجمع فوق العاده اعلام کرده بود که هر وقت 10 میلیارد جمع آوری شد بین آزادگان توضیح خواهد شد حال سئوال اینجاست چه اتفاقی افتاده تا آقای حنان این مبلغ را بین آزادگان تقسیم کند جای بحث و بررسی دارد ؟!

+نوشته شده در پنجشنبه بیست و دوم اسفند 1392ساعت22:2توسط محمد سلیمان زاده |
طبقه بندی: اخبار ازادگان
قول مساعد رییس مجلس پاکستان برای آزادی مرزبانان ایرانی
پنج سرباز

قول مساعد رییس مجلس پاکستان برای آزادی مرزبانان ایرانی

خبرگزاری تسنیم: رییس گروه دوستی پارلمانی ایران و پاکستان گفت که رییس مجلس ایالت بلوچستان پاکستان که چند روز پیش به ایران سفر کرده بود، برای آزادی ۵ مرزبان ایرانی تا پیش از تعطیلات نوروز قول مساعد داده است.

 

به گزارش گروه "رسانه‌های دیگر" خبرگزاری تسنیم، غلامرضا اسداللهی اظهار کرد: در جریان حضور رییس مجلس بلوچستان پاکستان، آقای لاریجانی تذکر داد که باید تا پیش از تعطیلات عید برای آزادی مرزبانان ایرانی اقدامات لازم انجام شود و رییس مجلس بلوچستان پاکستان هم گفت: تمام توان خود را خواهیم گذاشت تا مرزبانان ایرانی تا پیش از تعطیلات نوروز آزاد شوند و خانواده‌های شان شاد شوند.


ادامه مطلب
+نوشته شده در دوشنبه نوزدهم اسفند 1392ساعت13:57توسط محمد سلیمان زاده |